![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У лютому на Черняхівщині зареєстровано нову громадську організацію «Голуби Черняхівщини», тож голубівники нашого району, яких завжди було чимало і які є активними ентузіастами цієї чудової справи, тепер згуртувалися ще більше.
Керівником організації обрано Миколу Собецького.
Наші земляки розводять різні породи цих прекрасних птахів. Тільки в самому Черняхові є 60 голубівників. У гості до них приїздять колеги з інших міст України.
Громадську організацію «Голуби Черняхівщини» створено для того, щоб захищати інтереси її членів, розвивати активність і творчу самодіяльність цього об’єднання, берегти й поліпшувати генофонд чистопородних голубів в Україні.
Зроблена добра справа.
Дiйсно, в Черняховi дуже добра птиця,побувавши в голубiвникiв, я переконався , голуби в мiстi лiтають,
недивлячись на складнi погоднi умови.