![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
“Нашому земляку, Безпалюку Ігору Григоровичу із смт.Головине, потрібна допомога у боротьбі з важкою хворобою- онкологією. В свій час, займаючись підприємницькою діяльністю, він встановив знак “Черняхів” з граніту на автотрасі Житомир-Черняхів, автозупинку-зруб біля памятника “Скорботна матір” в смт.Черняхів, неодноразово надавав спонсорську допомогу організаціям та приватним особам.
Не будьмо байдужі до чужого горя. Рахунок в Приватбанку 5168 7422 0440 8102.