![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Багато черняхівців жаліються, що в нашому містечку немає нічого цікавого, ніде відпочити чи навіть просто прогулятися. Я теж колись відносилася до таких. Але взявши в руки фотоапарат, подумала: «А чи не спробувати мені показати Черняхів з іншої точки зору?» Щось нове, наприклад, Черняхів у мініатюрі або ж просто його незвичайні пейзажі.
У нашому дендропарку ви зможете почуватися, як у первозданних джунглях. Але є місця в ньому, що демонструють дикість відпочивальників, які після свого відпочинку не прибирають. І постають питання: «Як можна відпочити в такому безладі? І навіщо кожного суботника школярі й інші ентузіасти прибирають у парку?» Ходімо краще в інше місце.
Усім знайома берегова лінія річки Очеретянки від кафе «Замок» до стадіону «Колос». Багато хто прогулюється нею. А пробували ви прогулятися з іншого боку ставка? Ось я спробувала – і є результат: у нас навіть водиться чапля.
Не кожен знає, що вона в Черняхові взагалі є. А ось голуби на проводі – наче ноти на нотному стані. Ще мить – і зазвучить музика. Мелодія Черняхова. Іншого Черняхова – загадкового, таємничого, прекрасного.