![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Черняхівка Ірина Бойко не вважає благодійність чимось надзвичайним, проте переконана, що земляки повинні допомагати одне одному. Як приватний підприємець і як людина займається цим не перший рік. От і зараз долучилася до акції «Вересень кличе до школи» для дітей із сімей військовослужбовців, організованої Черняхівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Тринадцять сімей, у яких виховується 20 дітей шкільного віку, отримали шкільне приладдя, яке їм придбали люди з турботливими серцями. Крім Ірини, до гарної справи долучилися керівництво та колектив ТОВ ДП «Рельполь-Альтера». Вручив шкільне приладдя представникам родин голова райдержадміністрації Павло Ігнатенко, привітавши всіх із прийдешнім новим навчальним роком. Шкільного приладдя було закуплено на дві з половиною тисячі гривень.
Ірина Бойко закликає й інших підприємців допомагати тим, хто цього потребує. Особливо ж родинам воїнів, які нині захищають чи захищали нас на сході України.