![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У Житомирі днями вручили державні нагороди жителям нашої області. Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута привітав нагороджених, подякував їм за працю та побажав подальших звершень.
За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм відповідно до указів Президента України почесні звання присвоєно нашим землякам.
Звання «заслужений працівник сільського господарства України» присвоєно Івану Павловичу Бовсунівському як директору агрофірми «Дружба». Нині Іван Павлович – голова Черняхівської районної ради.