![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
31 січня 2018 р. Кабмін затвердив розпорядження “Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області”https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-perspektivn .Документом уточнюється склад 10 ОТГ області:
• Корнинської селищної,
• Лугинської селищної,
• Пулинської селищної,
• Словечанської сільської,
• Андрушівської міської,
• Станишівської сільської,
• Лісівщинської сільської,
• Іршанської селищної,
• Житомирської міської,
• Романівської селищної.
Перспективний план формування територій громад Житомирської області також доповнено 7 ОТГ: Радомишльською, Брониківською, Піщівською, Мартинівською, Соколівською, Курненською та Оліївською територіальними громадами.
Варто зазначити, що найменшою об’єданою територіальною громадою у Житомирській області нині є Соколівська сільська ОТГ. У 7 селах громади проживає 2300 мешканців..
Найбільша ОТГ Житомирщини за кількістю населення – Овруцька міська, тут у 69 населених пунктах живе понад 35 тисяч осіб.
Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ
Овруцька, а не Олевська найбільша? Нічого не переплутали?