Кандидатом на посаду Вільського сільського голови від політичної партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» став Петро Бєлий

29 жовтня в малому залі Черняхівського районного будинку культури відбулися збори районної організації політичної партії  «КОНКРЕТНИХ СПРАВ». Підсумовували роботу за рік .

Перед присутніми виступив народний депутат України Павло Дзюблик. Він зазначив, що за досить короткий період своєї спільної роботи конкретносправівці встигли зробити чимало. Це стосується всього Черняхівського району: ремонт доріг, вуличне освітлення, волонтерська робота, організація і проведення культурно-просвітницьких  та природоохоронних заходів, демократизація інформаційного простору.

img_20161029_114047

Павло Дзюблик подякував команді «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» за постійну небайдужість до місцевих проблем  та ініціацію їх вирішення перед ним як народним обранцем. Результат співпраці – субвенції з Державного бюджету в місцеві бюджети Ченяхівщини. Остання така цільова субвенція – майже 5 мільйонів гривень. Ці кошти – на термомодернізацію будівель Андріївської й Вільської шкіл, Жадьківського колегіуму, Видиборського ліцею інформаційних технологій, Черняхівського дошкільного навчального закладу №5, реконструкцію покрівлі Дівочківської школи, капітальний ремонт частини дороги по вулиці Юліана Мовчана (колишньої Щорса) в Черняхові та вулиці Гагаріна в Осниках.

Та найвагомішою конкретною справою минулого року стала все-таки добудова Черняхівської ЗОШ I-III ступенів. Павло Дзюблик  подякував директору школи, депутату Черняхівської районної ради від політичної партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» Галині Миколаївні Шлапак, адже саме в першу чергу завдяки її старанням, мудрості й наполегливості давній довгобуд став найкращою на Житомирщині школою.

Голова районної організації політичної партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ», голова районної ради Іван Бовсунівський зазначив, що річні здобутки – це в першу чергу  заслуга  партійців: лікарів, учителів, приватних підприємців, робітників і селян, депутатів різних рівнів – людей,  яким не байдуже, що відбувається навколо .

img_20161029_113046

На зборах черняхівських конкретносправівців побували делегації колег-партійців із Хорошівського, Коростишівського й Малинського районів, де Політична партія «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» теж набирає обертів. Гості зазначили, що завжди готові переймати досвід наших земляків.

У грудні цього року відбудуться вибори у Вільській об’єднаній територіальній громаді, до якої увійшли Вільська, Ксаверівська, Зороківська та Новопільська сільські ради.  Конкретносправівці Черняхівщини прийняли рішення взяти участь у виборах у Вільській територіальній об’єднаній громаді. Чимало виступаючих відзначили  роботу Ксаверівського сільського голови Петра Бєлого, якому за такий короткий час на посаді вдалося зробити багато хорошого й корисного для громади. Тож від партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» на посаду голови цієї громади одностайно вирішили делегувати  саме Петра Віталійовича. Він подякував однопартійцям за довіру і запевнив, що не підведе ні їх, ні всіх своїх земляків загалом.

img_20161029_114604

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 4,20 з 5)
Завантаження...

12 коментарів to “Кандидатом на посаду Вільського сільського голови від політичної партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» став Петро Бєлий”

 • Баба Настя says:

  Оце достойний кандідат. Главне шо хазяїн, в селі в нас з ним порядок. Ато зараз повисуваються якісь зальотні та чужинці або з Черняхова припруться, а це наш,местний якого всі ми знаєм та уважаємо.Петро Вітальович, ми з Наташкою малою за вас держимо кулакі.

 • Марія says:

  Думаю його підтримають люди. Бо він такий самий як і ми.Від землі. Розумний. Хазяїн

 • Тітка Ася says:

  Цікаво – а хто ще претендує на голову цієї громади?

 • Дарина says:

  Гідний кандидат) та дуже хороша людина. Думаю всі підтримають такого кандидата))) Бажаю перемога

 • Баба Настя says:

  То ж я і кажу шо наш хлопець!

 • Дід Панас says:

  Шо ти баба знаєш. Наш хлопець – це Микола Іванович Жилінський, самий що не нає достойний і гідний кандидат на голову. Був головою в Івановичах паро раз, заступником голови РДА. Молодий досвідчений, з вищою освітою. Сама підходяща кандидатура

  • Олеся says:

   Ніякий Жилінський нам не потрібен!!!!! По пунктах краще перерахуйте, що він зробив для людей!!!!????

 • Баба Надя says:

  Петро Бєлий добра, порядна, справедлива, мудра людина, хороший хазяїн, гарний організатор. Саме така людина повинна очолить Вільську громаду.

 • Мічеславівна says:

  Найкращим головою може бути виключно Павло Ігнатенко. Він вже це все довів будучи головою Черняхівської райдержадміністрації.

  • Олеся says:

   Який Ігнатенко не смішіть мене?? Хоче файну посаду зайняти!! Да хто про нього чув коли????

 • АРТЕМ ГАЛІН says:

  Що зробив Ваш Павло Ігнатенко,та як його Жилінський для сел а от Петро Віталійович за короткий час не словом,а ділом організував:
  – заїзд автобуса Житомир-Давидівка в село.Ксаверівка;
  -відкриття нового маршруту Новопіль-Вільськ-Житомир
  -освітлення вулиць в двох селах
  -реставрація доріг
  -розчистив територію села від кущів
  -закінчує встановлення огорожі на кладовищі
  -викопав в центрі Ксаверівки громадську криницю
  Хто звертається,тому допомагає,голову високо не піднімає

 • Олеся says:

  Тільки Петро Віталійович заслуговує на таку посаду! Він не словом, а ділом довів, що кращого голову годі й шукати!!! А ці зальотні “головчики”хочуть тільки…….Петро Віталійович, бажаю Вам тільки перемоги!!!!

Залишити коментар

Gallery
16 122 img_6080 100_1023
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930