Каріна Попік: «Дар співу в мене від Бога»

Пісня – це ознака життя кожного народу, кожної особистості. Якщо людина співає, – вона живе і насолоджується кожною подарованою їй хвилиною. Пісня передає настрій, емоції, почуття.Про це добре відомо Каріні Попік. Це неймовірно талановита і щира дівчина. Народилася вона в Окілку 19 квітня 2002 року. Коли Каріні  виповнилось 2 рочки, батьки переїхали до Житомира. Має молодшого братика Кирила та сестричку Сабріну.

На моє питання  «Звідки з’явився потяг до співу?» Каріна відповідає: «Від Бога! Я почала співати ще маленькою, любила щось наспівувати та ставити концерти для своїх батьків , бабусь та родичів . І мама хотіла мене відвести в музичну  школу. У 2 класі у школу завітала вчителька з музичноі школи №5 Ірина Володимирівна – прослуховувала дітей, вона плескала  в долоні -відтворювала якісь звуки, і я все повторила.Тоді Ірина Володимирівна взяла у мами номер телефону і запросила нас на співбесіду. Відтоді пройшло  вже 7 років».

Дівчина має підтримку рідних у цій справі, особливо  з боку мами.

«Мама завжди говорила, що музичні заняття відмінно розвивають  розумові здібності, що діти, які відвідують музичну школу, за успішністю перевершують тих, які не займаються музикою. Якщо ви слухаєте багато музики, то, напевно, помітили, що музичний твір – це сувора ієрархія і структура. Не дарма сольфеджіо за складністю іноді порівнюють з вищою математикою», – зізнається Каріна.

Юна співачка ділиться секретами,  як легко вивчити музику. За словами Каріни, вивчення теорії музики сприяє розвитку абстрактного мислення. Виконання музики тренує просторове мислення: потрібно одночасно виконувати поточну частину твору, знати наступну і пам’ятати про попередню,  регулюючи виразність гри або співу. Запам’ятовування нотних текстів, музичних позначень, звучання інтервалів, акордів, ладів та іншого розвивають постійну пам’ять.
Заняття музикою допомагають дисциплінувати і привчити себе до систематичної праці. Це один із кращих способів розвинути терпіння, акуратність в роботі, зосередженість, волю і характер. Щоб досягти успіхів у вокалі або освоєнні музичного інструменту, потрібно постійно займатися, концентруючи увагу на поставленому завданні  і ні на що не відволікатися під час занять. Хто вчився, знає, що навчання на інструменті – це кропітка і регулярна праця. Причому без канікул і вихідних. Як у спорті, тільки без травм . Освоєння будь-якого музичного інструменту покращує координацію. Під час гри руками і пальцями відбувається безліч рухів, і завдання виконавця – стежити за кожним і виконати їх максимально точно. Більше того, майже завжди права і ліва рука діють незалежно одна від одної: навіть при грі на клавішних інструментах. При цьому працюють обидві півкулі головного мозку, що дуже благотворно впливає на рівномірний розвиток.
У музиці тренується точність, максимальна безпомилковість, навіть при виконанні кількох завдань одночасно. Зупинка сприймається як помилка, тому завдання музиканта – не перерватися, не помилитися.

Дівчина веде активний спосіб життя. Весь вільний час присвячує музиці, пісні.

«Я брала участь у телепроекті ” Твоє майбутнє”, звітних концертах музичної школи №5( кожного року), поїздках із хором до Києва, Вінниці». Каріна  –  солістка зразкового хору “Естрелла” та ансамблю.

А також цього року брала участь  у концертах, що проходили в Троковичах, Некрашах, Вільську, Зорокові, Івановичах, Окілку та у Новополі на Новий рік та 8-Березня.

У репертуарі  молодої співачки  різнопланові пісні, але все ж перевагу надає сучасним .

Наразі Каріна навчається в 9  класі, в  школі №30 Житомира. Але часто навідується в Окілок та Новопіль, де живуть її бабусі.

Дівчина поділилась зі мною планами на майбутнє : «Я б хотіла познайомитися з багатьма цікавими людьми в майбутньому, тому що спілкуватися з оригінальними людьми – це велике задоволення. Я сподіваюся, що моє майбутнє  буде різноманітним і повним цікавих ситуацій. Хочу подорожувати за кордоном, коли зможу оплатити це самостійно. Я думаю, що буду продовжувати спілкуватися зі старими друзями, тому що вірний старий друг краще нових двох, це ясно всім. Але ніхто не може напевно сказати, як складеться його життя».

Отож сподіваємося, що всі її плани  та мрії обов’язково здійсняться. Бажаємо юній співачці досягти неймовірних висот у всіх починаннях.

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
6 23 34 100_1598
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031