![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Воїн Сергій Дубовик із Високого повертається після відпустки на передову. Він командир відділення 17-го Кіровоградського батальйону. Як ніколи йому і побратимам потрібні зараз радіопристрої для дистанційного зв’язку.
Сергій звернувся по допомогу у їх придбанні до заступника голови Черняхівської районної ради Олександра Гибала. Той у свою чергу – до директора Пекарщинського гранітного кар’єру Олександра Колесника. Ну, як же не допомогти бійцям?
Сьогодні Олександр Колесник вручив рації Сергію Дубовику, який невдовзі вирушить до Майорська під Горлівкою.