![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
16 жовтня начальник Головного управління Національної поліції в області В’ячеслав Печененко провів робочі зустрічі з митрополитом Житомирським та Новоград-Волинським Никодимом та єпископом Житомирським та Овруцьким Паїсієм. Предметом обговорення стало об’єднання зусиль у недопущенні розпалювання конфліктів та ворожнечі на релігійному грунті.Настоятелі конфесій Житомирської єпархії Української православної церкви Київського та Московського патріархатів висловили підтримку керівникові поліції щодо недопущення будь-яких провокацій, пов’язаних із віросповіданням жителів регіону.
– Поліція поза політикою та поза релігією, наше завдання – забезпечити безпеку, правопорядок та спокій громадян, однак ми розуміємо, що підтримка усіх зацікавлених сторін у цьому нам необхідна і важлива, – звернувся до керуючих єпархіями начальник ГУНП В’ячеслав Печененко. – У нас є чітке розуміння, що відповідно до Конституції України кожен громадянин має право на свободу віросповідання та жодна релігія не є у нашій державі обов’язковою.
Відтак очільник поліції повідомив про превентивні заходи правоохоронців, аби попередити можливі провокації з боку певних сил у суспільстві та не допустити будь-яких протистоянь.
– У нас достатньо сил та засобів, аби адекватно реагувати на ситуацію та остудити «гарячі голови» у межах повноважень, наданих поліції законом, – сказав В’ячеслав Печененко. – В області близько 670 культових споруд української православної церкви обох патріархатів і поліція моніторить ситуацію довкола них, аби за необхідності вчасно діяти. Али все ж ми сподіваємось і віримо у толерантне та виважене вирішення усіх питань.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://zt.npu.gov.ua/