Команда «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» продовжує чистити дороги в населених пунктах Черняхівщини

Що таке щира людська вдячність, бачили члени команди «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» на чолі з народним депутатом України Павлом Дзюбликом, Ксаверівським сільським головою Петром Бєлим, директором приватного підприємства «Жерм» Русланом Трояченком  та  директором «Черняхівського елеватора»   Валерієм Рожком. Визволення із снігового полону відкрило багатьом жителям району не тільки дорогу на Черняхів та Житомир, а каретам швидкої та постачальникам продуктів – шлях у села, а й можливість вільно пересуватися рідними вулицями.

Техніка «Черняхівського елеватора» чистила вулиці Великої Горбаші і продовжить це робити там сьогодні і в Малій Горбаші. Невеличка ж команда Петра Бєлого та Руслана і Юрія Трояченків взяла того дня під своє крило села Окілок та Івановичі, звільнивши там від снігу й льоду всі вулиці.

atx4swf-rje

Після цього сполучили нарешті розчищеним автошляхом Черняхівський та Пулинський (Червоноармійський) райони і відправилися у Новопіль. Там штурманом благородної справи звільнення вулиць і провулків від наслідків сніжно-льодової стихії став Новопільський сільський голова Петро Бовтік, який показував, де требаба чистити найперше.

mkk8fgzjutk

Місцеві жителі всіх сіл дякують Петру Бєлому, Павлу Дзюблику, Валерію Рожку, Руслану і Юрію Трояченкам, усій команді «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» за гарну й потрібну справу.

Робота продовжується.

o5y2blpg8ue xoc3voxecqi smiydlw428e erlzrwgynei

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 3,67 з 5)
Завантаження...

12 коментарів to “Команда «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» продовжує чистити дороги в населених пунктах Черняхівщини”

 • жора says:

  Ще таких доріг я не бачив при жодній владі. Ганьба!!!!!!

 • жора says:

  Начальника автодору гнати в шию.

 • Людмила says:

  позорище,вулиці містечка не прочищені до цієї пори.Передають синоптики відлигу.Бабицькому ганьба.Ковшевна далі фотографуй магазин на розі І.Франка

  • Скептик says:

   Людмило, Ковшевна може фотографувати, що вважає за потрібне. А на чужі магазини не варто заздрити, бо може жаба задушити.

 • Юрій Малашевич says:

  Заява голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, що область на 100% готова до погіршення погодних умов, як бачимо, не відповідає дійсності.

 • KOLIK says:

  Ганьба всім,не автомобілями потрібно їздити ,а танками,да і в танках траки порвуться!!!Не потрібно писати те чого не робиться в Черняхові!!!

  • Щербинець says:

   KOLIK, читай статтю тверезим: робиться не в Черняхові, а поки що в Ксаверівці, Крученці, Новополі,Івановичах, Великій і Малій Горбаші. Дійде діло і до Черняхова. Не “ганьбакай всім”, а бери лопату і відкидай сніг, розумнику.

   • KOLIK says:

    Це ти мабуть в каматозі з неділі, вийди просто на вулицю,глянь собі під ноги!!!Потім будеш писати про лопату.

 • паромон says:

  Як завше, люди хоч щось роблять, а деятели тільки лляси точать. Нашим людям що не роби все не те. Вечно недовольні всім и і всіма .за гречку продаються а потім розказують хто що не робить, самі що зробили крім теліпання язиком?!

 • Людмила says:

  Скоро вибори до Вільської ОГ.Треба свого всунути.Тепер буде все робити тільки Белий…До виборів…У Черняхові перед виборами дороги *поробили*тільки конкретні справи.Тепер сідайте мабуть люди на танки і пересувайтеся…до останньго зуба.Позор.Може вже досить піаритися.Як кажуть,хороша річ-реклами не потребує.Наразі,просто потрібно було розчистити дороги.Цього не зробили.Де поділися місцеві депутати(бидло),що так піарилися перед виборами.Жалілися на “папіредників”-подивіться на себе,та згадайте минуле…Що змінилося?

 • Дід Панас says:

  Цікаво виходить Людмило, Ви ж самі обрали голову. Тепер свою вину переписуєте на когось іншого. Такі поступки саме бидло і робить.

 • вільськ says:

  файна команда…
  плюс Бовтіку П.М. за те, що оновив фото,бо на старому погано вишов:
  http://www.zhitomir.info/news_152092.html

Залишити коментар

Gallery
14 22 122 100_1020
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930