![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Більше 100 дітей з Житомирщини стали учасниками та глядачами благодійного концерту Тіни Кароль у Києві.
За сприяння Благодійного Фонду Порошенка діти учасників АТО, вихованці шкіл-інтернатів та діти-сироти відвідали концерт народної артистки України вчора, 2 листопада.
Всі діти отримали масу неймовірних позитивних емоцій від концерту та виконували разом з Тіною Кароль всім відомі пісні. Додому повернулись радісними та щасливими.
За словами співачки, цей концерт вона вирішила оголосити благодійним в знак подяки, на знак любові і довіри. Вся команда, весь колектив, Палац «Україна», технічні служби відпрацювали його даром, щоб втілити мрію тих, хто дійсно цього потребує.
На концерті побували діти з Житомирського, Брусилівського, Коростишівського, Радомишльського районів та м. Житомир.
http://oda.zt.gov.ua/