Веду розмову із Катериною Кісішвілі – власницею черняхівського smart cafe FoodClub, завдяки якому і передачі Ольги Фреймут «На ножах» Черняхів став відомим на всю Україну. Катерино, розкажіть про свій бізнес.
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/uploads/2017/04/s6ElNvqy8pU-225x300.jpg)
- Ми є власниками кафе, яке знаходиться в підвальному приміщенні районного будинку культури.
- Що для вас було найскладнішим у започаткуванні власної справи?
- Найскладнішим було знайти гроші та упевнити свою родину в тому, що ми зможемо це зробити. Також було нелегко знайти приміщення – зручне й рентабельне.
- Як до вас прийшов перший успіх?
- Перший успіх прийшов літом, коли всім відвідувачам було в нас добре, зручно та затишно. Тому отримали вдячність клієнтів. Це був наш справжній успіх.
- Чи доводилося вам переступати через власні принципи?
- У будь-якому бізнесі трапляється переступати через свої власні принципи, щоб добитися успіху. Це нескладно.
- Бувають такі моменти, коли Вас залишає натхнення?
- Так, буває. У такі моменти розумієш, що краще б цього кафе не було – набагато легше просто піти на роботу і відпрацювати свої години. А кафе займає весь час, тож ми з чоловіком майже не бачимо дитину. Але коли бачиш, як людям подобається у нашому закладі, – ти розумієш, що все це недарма.
- Ви вже багато досягли. Що хочете ще змінити?
- По-перше, – ставлення людей до нас (усі вважають, що ми дуже молоді і не готові до бізнесу). По-друге, хочеться змінити меблі, по-третє, колись таки відкрити нове кафе. І на цьому ми з чоловіком зупинятися не збираємося.
- Які у вас у FoodClub коронні страви?
- Коронні страви – це піца, стейки і, звісно ж, десерти, які ми готуємо власноруч.
- Чим Ваш заклад відрізняється від аналогічних черняхівських?
- Усім. По-перше, нашою оригінальністю, дизайном і, звісно ж, своїми стравами. До того ж ми єдине кафе в Черняхові, у яке можуть прийти родиною і відпочити разом із дитиною, бо в нас є дитяче меню і мами можуть замовити багато корисного для діток.
- Ви з дитинства хотіли стати ресторатором?
- Так, із 10 років. Я вже знала, що у мене буде кафе. Вже мала тоді маленький, але на той час ідеальний бізнес-план.
- Чи змінила вас програма “На ножах”?
- Так, звичайно, вони нам допомогли, і ми їм дуже вдячні.
- Коли буде передача з Ольгою Фреймут про ваше кафе?
- Перша частина вже була, а на другу сказали чекати.
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/uploads/2017/04/17310244_1288202457926674_5344167660360919982_o-300x300.jpg)
![1 Зірка 1 Зірка](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/plugins/wp-postratings/images/stars/rating_on.gif)
![2 Зірки 2 Зірки](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/plugins/wp-postratings/images/stars/rating_on.gif)
![3 Зірки 3 Зірки](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/plugins/wp-postratings/images/stars/rating_on.gif)
![4 Зірки 4 Зірки](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/plugins/wp-postratings/images/stars/rating_on.gif)
![5 Зірок 5 Зірок](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/plugins/wp-postratings/images/stars/rating_half.gif)
(
5 голосів, середнє:
4,40 з 5)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/plugins/wp-postratings/images/loading.gif)
Завантаження...