Ксаверівська медицина на службі в людей

Здоров’я – найцінніше. Його не купиш. Щоразу відчуваючи недугу,   йдемо по допомогу до лікарів. Їхній обов’язок –  допомогти всім, хто цього потребує. Саме такими рятівниками є  медичні працівники Ксаверівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

HiL8KsLwhPw

У цьому медичному закладі працює невеличкий, але дружний колектив: лікар, дві сімейні медсестри та одна санітарка. Амбулаторія обслуговує  7 сіл: Клітище, Плехів, Крученець, Ксаверівку, Новопіль, Окілок, Колонію – Івановичі. Упродовж  двадцяти шести років очолює амбулаторію лікар Олександра Вигівська. Це лікар від Бога, яка врятувала не одне  життя. Незважаючи на погоду й пору доби, Олександра Костянтинівна завжди біжить на виклик до хворих. Жінку дуже шанують не лише односельці. Саме тому її  неодноразово обирають  депутатом Черняхівської  районної ради. Люди довіряють їй свої проблеми, люблять і шанують свою рятівницю. Кажуть, що якби  вона виїхала десь, то село б, напевно, вимерло. І це дійсно так, бо жінка всю себе присвячує роботі.

“Наша амбулаторія  обслуговує всі вікові групи. Заклад здійснює профілактичну, лікувальну роботу. У нас працює денний стаціонар, кожного тижня виїжджаємо на ФАПи”, – каже Олександра Костянтинівна”.

Олександра Вигівська  пишається своїм колективом, по- особливому, трепетно вдячна санітарці   Валентині Антонівні Лайчук, яка працює в амбулаторії вже 45 років.

“Це людина добросовісна: порядок, чистота в амбулаторії  залежать від неї, тому ніколи не маю до неї ніяких зауважень”, – із гордістю зізнається лікар.

Бідкається Олександра Костянтинівна, що держава не хоче співпрацювати з медичними працівниками, не допомагає в забезпеченні ліками.

“Хочеться, щоб держава повернулась обличчям до медицини, бо складається таке враження, що в нашій державі є тенденція до знищення нації. Це недостатнє фінансування, скорочення ліжкового фонду, відсутність лабораторії , транспорту,  – каже жінка. – Ось такі страшні реалії життя».

Та, незважаючи на всі труднощі, до амбулаторії все ж ідуть люди по  допомогу  чи навіть просто по добре  слово, яке підтримає в тяжку хвилину і вилікує душі.

GgwpODUylsQ

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
3 13 20 30
Жовтень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031