![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Турнір пам’яті педагога і спортсмена Володимира Годлевського був цьогоріч як ніколи представницький. Крім місцевих команд, які змагалися першого дня, в суботу, організатори змагань – народний депутат України Павло Дзюблик, ЧРГО «Україна – це МИ» і команда партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» – запросили помірятися силами найсильніші волейбольні команди Житомирщини.
Тож боротьба в неділю, 24 лютого, була запеклою. Уболівальники в повній мірі змогли насолодитися професіоналізмом гравців.
Особливою спортивною інтригою став фінал між черняхівським «Хоросом» і житомирськими «Біоресурсами». Врешті наші земляки перемогли в напруженій боротьбі. Тож трійка команд – лідерів виглядає так:
1 місце – «Хорос» (Черняхів)
2 місце – «Біоресурси» (Житомир)
3 місце – «Коростень»
Переможці й призери були нагороджені кубком, медалями та грошовими преміями.
Високопрофесійну гру продемонстрували й інші команди, серед яких черняхівська «Україна – це МИ» та збірна Житомирського державного технологічного університету.