![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Якщо день народження,- то завжди квіти. Нашій Черняхівській школі сьогодні 60 років. А також 7 років – у статусі одинадцятирічки. Протягом дня – святкові заходи. І один із них – парад квітів біля школи. У кожного класу – свої букети та композиції – оригінальні, креативні, складені з любов’ю. З любов’ю до школи, до шкільної родини.
Ми, юні журналісти, любимо тебе, школо, і писатимемо про тебе. Далі буде.