![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Цьогорічна програма табору, як завжди, гармонійно поєднує спорт, творчість, вивчення англійської мови і особистісний розвиток, до того ж вона суттєво оновлена: на дітей чекають нові види розваг, безліч майстер-класів та активних міні-мандрівок.У “Синергії” ваша дитина дізнається свої сильні сторони, розкриє таланти, відчує радість перемоги над своїми страхами, знайде нових друзів, розширить кругозір. В таборі зменшується залежність від гаджетів, діти починають вірити в свої сили і вчаться взаємодіяти з однолітками.
А ще літній табір, що знаходиться майже у межах міста – чудовий варіант для батьків, які із задоволенням приводять сюди свою малечу, бо впевнені, що їхня дитина задоволена, в надійних руках та зовсім поруч.
Перша зміна табору “Синергія” стартує вже 4 червня і з нетерпінням чекає на своїх «синерджайзерів»!
Умови перебування:
Детальніше на сайті: http://synergyschool.in.ua/litnij-tabir-synergiya-lito-2018/
На сторінці у Фейсбук можна переглянути фото та відео із минулих змін: https://www.facebook.com/CampSynergySchool/
Дзвоніть та замовляйте за телефонами: 0673773827, 0730290901.
https://www.zhitomir.info/