Люди довіряють команді «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» та її представникові Петру Бєлому – і готові працювати разом із ними

Про це заявили  громадські  активісти Вільської, Зороківської і Новопільської сільських рад та місцеві жителі на сході двох сіл – Ксаверівки й Крученця, який відбувся 18 грудня в Ксаверівському будинку культури.

2

З ними того дня обговорювали важливі питання сьогодення і майбутнього Вільської громади  народний депутат України Павло Дзюблик, голова Черняхівської районної ради, голова районного осередку партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» Іван Бовсунівський, депутати районної ради, члени фракції «КОНКРЕТНИХ СПРАВ»: Сергій Жук, Руслан Трояченко, Андрій Терещенко, Анатолій Мельниченко, Великогорбашівський сільський голова Ігор Ремез та інші.

4

Ксаверівський сільський голова Петро Бєлий окреслив здобутки сільської ради за рік і подякував людям за співпрацю, зазначивши, що тепер поле їхньої діяльності значно розширюється, адже до Вільської об’єднаної територіальної громади увійшли аж 12 сіл.

1

Проблем багато. У деяких із цих населених пунктів навіть вуличного освітлення немає. Потребують ремонту дороги, упорядкування – території. Загалом же, в першу чергу, життя потребує доброї волі місцевих жителів і їхнього вміння об’єднатися.

А як об’єднати спільні зусилля і направити їх у потрібне русло, говорили  конкретносправівці, адже вони вже мають більш як річний  досвід спільної роботи в Черняхові і районі, тож готові поділитися ним і підставити плече, готові працювати разом.

6

Підсумував роботу сходу сіл народний депутат України Павло Дзюблик, розповівши про здобутки команди «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» на Черняхівщині і свою співпрацю з цими енергійними людьми.

 

5

Велике зібрання завершилося дотиком до прекрасного – концертом, із яким виступили перед вдячними глядачами та слухачами заслужений працівник культури України Василь Капустін, зірка сцени Вікторія Мангуш та один із найкращих баяністів Житомирщини Віктор  Денисов. Усі вони – члени команди «КОНКРЕТНИХ СПРАВ». Не тільки майстри своєї справи, а й сміливі патріоти, адже не так давно виступали з концертами  на сході України, разом із товаришами розвозили гуманітарну допомогу нашим бійцям.

12 13 7 9 8 11 h2a6ymii7by zwgl8weexju

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
3 20 32 34
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930