![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Шановні депутати й голови місцевих рад, працівники апаратів, члени виконкомів, щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування.
Самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції та законів України – це ознака цивілізованого суспільства, стати яким прагнемо, задля якого працюємо і для створення якого маємо традиції ще з часів Київської Русі.
Реформа самоврядування і децентралізація влади великою мірою залежить саме від вас – найактивніших, небайдужих, кращих із кращих, яким болить доля земляків і які розуміють, що досконале життя не впаде на громаду манною небесною. Саме завдяки вам влада і стає по-справжньому народною.
Уже зараз зі здобутків новостворених об’єднаних територіальних громад видно позитивні результати перших кроків реформи самоврядування та децентралізації. Проте попереду – багато роботи, зокрема й виховання активних виборців, які б не обирали популістів.
Тож щиро бажаю вам усім невичерпної енергії, незламної сили волі, міцного здоров’я для здійснення нашої спільної мети – влади самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.
Ваш народний депутат України Павло Дзюблик