![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Завтра черняхівські волонтери відправлять в одну з розвідрот, де служать наші земляки, маскувальну сітку, виготовлену місцевими гімназистами.
Діти плели її старанно і з любов’ю. Долучалися до роботи всі бажаючі, у тому числі й найменші.
Гімназисти вірять, що їхня сітка стане в нагоді воїнам. Молодь і надалі збирається плести маскувальні сітки. Дякує за допомогу житомирським волонтерам: Анастасії Нестеровій, яка забезпечує їх основою, та Ірині Самарцевій, котра допомагає фарбувати зібрану черняхівцями тканину в колір хакі.