![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Кафедра видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології Житомирського державного університету ім. І. Франка та відповідні кафедри Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольва влаштовують медіа-тренінг з військової журналістики.
Для участі у цьому заході було запрошено студентів ЖДУ ім. І. Франка та журналістів Житомира. Тренінг буде проводиться з 15.05.17 по 19.05.17.
15 травня у стінах Житомирського деражавного університету було вже проведено 5 лекцій із основ військової журналістики, а саме з питань особистої безпеки, особистого самоконтролю, вирішення питань у стресових ситаціях та інші.
Два дні (16.05.17 та 17.05.17) учасники проводять у селищі Гуйва на полігоні, де будуть знайомляться з правилами фізичної підготовки, тактичної медицини та стрільби.
Анна Гичко