![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Міністерство молоді та спорту на чолі з представником партії «Народний фронт» Ігорем Ждановим виконало зобов’язання перед всіма збірними командами України із зимових видів спорту, які претендують на участь в Олімпіаді-2018. Станом на жовтень 2017 року українськими спортсменами завойовано 15 ліцензій, з них 11 – в біатлоні та 4 – у фігурному катанні. Наразі триває ліцензійний відбір в інших видах спорту, який завершиться у січні 2018 року. Спортсмени-кандидати на завоювання ліцензій від України здійснюють підготовку за окремою олімпійською програмою фінансування у 2017 році на суму 54,64 млн грн. Витрати, пов’язані з участю у зимових Олімпійських іграх-2018 році, складають 9,4 млн грн. Складовою заходів, які здійснюються Міністерством – є закупівля сучасного обладнання та інвентарю. Вже придбано та по окремих позиціях завершуються придбання обладнання та предметів довгострокового використання, спортивного одягу, взуття, аксесуарів, спортивного інвентарю, парадної форми тощо.