![10 10](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Міжнародний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» вже розпочав прийом заявок на участь у конкурсі. До участі запрошуються учасники віком від 14 до 35 років. Журі визначить переможців у трьох номінаціях: виконавець естрадної пісні, виконавець авторської пісні, конферансьє (ведучий). Прийом заявок триває до 1 липня. Участь у конкурі безкоштовна. Цього року фестиваль «Пісенний Спас», присвячений пам’яті Володимира Шинкарука, пройде у Житомирі вже втретє і триватиме протягом 17-20 серпня.
Заявку та положення фестивалю можна скачати на сайті: http://www.pisennyispas.com/
http://zhitomir-online.com/