![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Так вирішили жителі Свиді і зібрали нашим захисникам на передову картоплю. Роботу зі збору бульби організував Видиборський сільський голова Володимир Когут. Він же її і привіз до офісу черняхівських волонтерів разом зі своїми помічниками.
Картоплю завезуть на передову житомирські волонтери на додачу до млинців, які будуть організовано випікати у п’ятницю в садочках Черняхова та кафе «Золота теща».