![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У Старому Бобрику Володарсько – Волинського району відбувся ювілейний мотофестиваль «Великий казан».
Серед почесних гостей та фінансових партнерів фестивалю — народний депутат України Павло Дзюблик, який разом із родиною відвідав даний захід 11 липня.
«Наша сім’я прибула на з’їзд байкерів у повному складі. Скажу відразу, що усім нам дуже сподобалось. Тепер розумію, чому на даному святі завжди така велика кількість гостей. Хочу подякувати організаторам цього дійства, а особливо Володарсько-Волинському районному байкерському клубу «Безтурботні ангели», його президенту Валерію Іванішину та привітати з 10-ю річницею створення клубу. Так тримати!», — сказав парламентар.
Цей день мотофестивалю розпочався з екскурсії байкерів до Володарсько-Волинського музею коштовного та декоративного каміння. Згодом, на центральній площі селища, свою майстерність продемонстрували мототрюкачі Віталій Загор та Олексій Мамей із Житомира. Усі гості з захопленням спостерігали за тим, що відбувається, а також мали можливість оглянути мотоцикли, байки, яких було дійсно дуже багато, сфотографуватися і прокататися. Таку можливість використав і Павло Дзюблик.
Після мото-шоу всі учасники поїхали до с. Старий Бобрик, де на берегах р.Ірша свято продовжилося. Насичена розважальна та концертна програми нікого не залишили байдужим. З 9 по 12 липня на фестивалі виступили такі музичні гурти: «Планета титанів», «Дагаз», «Фантом», «W.H.I.T.E», «Чіп», «Кешъ».
За попередніми підрахунками, на захід прибуло близько 2-х тисяч учасників та гостей з усієї України, а також з-за кордону.