![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Створити неповторний святковий настрій, побувати у чарівній зимовій казці мальовничих Карпат запрошує всіх бажаючих МРБО «Захист дітей Чорнобиля». Як завжди, в підготовку мандрівки ми вкладаємо максимум старання і своєї душі.
Насичена триденна програма, дуже-дуже помірні ціни дадуть можливість для активного цікавого відпочинку, яскравих вражень і дітям, і дорослим. Ми побуваємо у колоритних гуцульських містечках Ворохта, Яремче, Коломия, Верховина та інших. Завітаємо у резиденцію Святого Миколая, унікальні гуцульські музеї та сироварню, піднімемося на Карпатські вершини, покатаємося на лижах, санях, «плюшках», долучимося до карпатських новорічних та різдвяних звичаїв. Проїзд у комфортабельному автобусі, ночівля у садибах м. Ворохта, сніданки та вечері, екскурсії та вхідні квитки, організаційний супровід та страхування – все це входить у вартість подорожі. Ви можете приєднатися до групи напередодні нового року 26-28 грудня. Це може бути чудовим подарунком як для всієї родини, так і для дітей, з якими будуть наші супроводжуючі, досвідчені педагоги. А ті хто поїде 12-14 січня, подарують собі зустріч Старого нового року у Карпатах. Приєднатися до групи можна в Малині, Черняхові, Житомирі. Для Радомишля, Коростишева буде організований підвіз. Запис та детальна інформація
за т/ф 096 400 49-84, 093 109 65 26, 099 356 11 98.
А скільки це все коштуватиме???