![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Фахівцем із соціальної роботи Черняхівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дейнеко О.Л. в таборі «Капітошка» Троковицького природничо-екологічного ліцею 7 червня 2017 року проведено мультяшковий калейдоскоп «Безпечні канікули влітку». Переглядаючи мультфільми, діти згадали правила безпечного відпочинку на сонці, у воді, в лісі, правила пожежної безпеки, правила вуличного руху, правила поводження з електроприладами. Самі найкращі знавці безпечних правил отримали призи.
http://chernyakhiv-rda.gov.ua/