![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Нещодавно в малій залі Черняхівського районного будинку культури звітувала Черняхівська музична школа концертом «На крилах музики».
З першого і до останнього номеру глядачі захоплено зустрічали й слухали учасників заходу. Розпочав концерт хор учнів молодших класів, а далі були чудові різноманітні виступи учнів школи: і сольні, і в дуетах, і в тріо, і в квартетах, і в оркестрах. Упродовж свята прозвучало багато цікавих композицій – від класики до сучасності.
У другій половині концерту зачарували усіх присутніх виступи викладачів школи, які вкотре продемонстрували свої креативність та професіоналізм.
У рамках заходу відбулося урочисте нагородження учнів – переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Усі ці діти отримали солодощі від президента компанії «Руден» Олександра Руденького.
Оксана Атаманчук