Ми створили «Пропозицію», щоб згуртувати конструктивну більшість українського суспільства, зокрема й Черняхівщини

Коли починають будувати дім, то не зводять з даху – згори. Правильно розпочинати з фундамента –  знизу вгору. І що міцніший фундамент,-  то надійнішим стане дім.У будівництві досконалої України таким фундаментом має стати місцеве самоврядування.

Світ безперервно змінюється.  Тривають реформа місцевого самоврядування й адміністративна реформа. Уже немає сумнівів, що майбутнє – за місцевим самоврядуванням: люди самі мають удосконалювати своє життя, а не чекати, поки це за них зробить Київ. Не нам винаходити колесо: так живуть скрізь у цивілізованому світі.

Партія «Пропозиція»  – це партія місцевого самоврядування, це  люди, які здатні не тільки критикувати, – вони мають власні ідеї, проєкти, позиції. Це – творча частина суспільства. У слові «прогрес», як і в назві партії «Пропозиція», є префікс «про», що означає розвиток і рух уперед.

«Пропозиція» – це надійні професіонали. Ми беремо найкраще з минулого і будуємо гідне майбутнє для нашої країни. Ми кличемо у «Пропозицію» кращих людей, незалежно від того, в яких партіях вони були. Але  патріотичних, проукраїнських. Тому в Черняхівську районну організацію «Пропозиції» об’єдналися люди, які вже мають здобутки на ниві місцевого самоврядування, будучи депутатами обласної, районної, селищної чи сільської рад, членами  виконкомів, сільськими головами. Тому в рядах «Пропозиції» – народний депутат України VIII скликання Павло Дзюблик, генеральний директор українсько-данського підприємства «Даніко» Віктор Іваницький, приватний підприємець Микола Трохименко з Черняхова, сімейний лікар Ірина Ніколайчук, редактор «Нового життя» Руслан Кожедуб, жадьківський священник отець Іван (Іван Бачук), тренер Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи Петро Крисюк, голова Черняхівської районної «Просвіти» Наталія Ковшевна та багато інших, про яких ми вам іще розповімо. Серед нас можете бути й ви, якщо хочете зробити життя Черняхівщини кращим. Так само, як робили це ми як депутати місцевих рад у співпраці з народним депутатом України VIII скликання  Павлом Дзюбликом, асфальтуючи вулиці Черняхова, добудовуючи Черняхівську школу, ремонтуючи водогін і каналізаційну систему селища, будуючи сучасний спортмайданчик на  масиві «Хлібодар», утеплюючи школи, гімназії, ліцеї і колегіум Черняхівщини, ремонтуючи дитячі садки й будинки культури, оснащуючи найновішим обладнанням районну лікарню і допомагаючи устаткуванням медичним та освітнім закладам району, допомагаючи фронту, проводячи мистецькі фестивалі, патріотичні заходи, спортивні змагання, поповнюючи бібліотечні фонди, зариблюючи Черняхівський ставок…

«Пропозиція» – не «партія мерів», а всеукраїнська партія, членами якої може стати кожен охочий. Для цього не обов’язково бути мером або депутатом. Хоча засновниками партії стали мери й лідери місцевого самоврядування. Але наша партія ставить собі за мету розвиток місцевого самоврядування в Україні та побудову держави загального добробуту за принципом «знизу вгору». Це здатні зробити люди, які не з чуток знають, як працює місцеве самоврядування і який у нього потенціал.

 Партія фінансується спільними зусиллями. Усі учасники «Пропозиції» сплачують партійні внески. Ми знаходимо прихильників, ладних вкладати кошти у розвиток партії та наповнювати її бюджет. У нас немає і не буде єдиного монопольного джерела фінансування, і ми справді не звертатимемося до олігархів.

«Пропозиція» прийшла в політику всерйоз і надовго.

Наш ідеал майбутнього устрою країни – держава громадської участі, побудована «знизу догори», коли проблеми вирішуються на місцях, а центральна влада доповнює місцеве самоврядування. Де можливий ефективний контроль суспільства над владою? Тільки на низовому рівні – у місцевих громадах. Тому наше головне гасло: «Владу – містам і громадам!». А центральна влада повинна допомагати місцевому самоврядуванню там, де у нього немає можливості вирішити проблеми громад власними силами і ресурсами, захищати від зовнішнього ворога, гарантувати внутрішню безпеку у державі, реалізувати національні інфраструктурні проекти, захищати конституційні права і свободи громадян.

Тільки пропозиційні сили – прогресивні й порядні професіонали – можуть побудувати Україну майбутнього.

Ми запрошуємо у «Пропозицію» тих, хто розуміє, що, де і як треба робити і має для цього достатньо навичок, умінь і досвіду. Тих, хто знає, як будується реальне місцеве самоврядування. Тих, хто розуміє, як правильно ним керувати, бюджетувати його і фінансувати. Як створювати ефективну інфраструктуру – від енергетики до простого водогону й каналізації.

Головний критерій для нас – не вік і навіть не політичне минуле. Головне, аби людина могла показати, що вона зробила.

Тому відбір у нас простий: поділяєш наші принципи, умієш щось робити, готовий будувати державу «знизу вгору», готовий вирішувати проблеми, що стоять перед громадою, – ласкаво просимо до «Пропозиції».

Ви можете звернутися до нашого офісу в Черняхові за адресою: вулиця Івана Франка, 1 (колишнє телеательє), зателефонувати нам: (067) 4113178, або знайти наші сторінки в соціальних мережах.

Ми чекаємо на вас, майбутні однопартійці «Пропозиції»!

Керівна рада Черняхівської районної організації політичної партії «Пропозиція»

 

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
20 27 dsc09698 dsc_0195
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930