![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 12 лютого близько 4.40 на 201 км автошляху Київ-Чоп, поблизу с. Броники Новоград-Волинського району. У результаті автопригоди травми отримав один з водіїв. На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції.
Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Mercedes-Benz Atego 1823», 47-річний житель м. Дніпра, рухаючись у напрямку м. Києва, зупинився на узбіччі автошляху у зв’язку з поломкою. За деякий час водій автомобіля «Daewoo Nubira», 41-річний житель Тернопільської області, рухаючись у попутному напрямку, не впорався з керуванням та вчинив зіткнення з припаркованою вантажівкою. Після цього з легковиком здійснив зіткнення водій автомобіля «BMW 525», 41-річний житель Тернопільщини, який рухався позаду.
https://zt.npu.gov.ua/