![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Нещодавно ми відзначили професійне свято журналістів.
З цієї нагоди Павло Дзюблик зустрівся з редакторами та колективами районних газет свого виборчого округу, адміністраторами веб-сайтів.
Цього разу зустріч відбулася на базі Малинського лісотехнічного коледжу і включала в себе не лише звітну прес-конференцію нардепа, а й змістовну екскурсію закладом освіти, який є унікальним на території Житомирщини.
“Маю надію, що усі залишилися з гарними враженнями від почутого і побаченого”-поділився думкамками П.Дзюблик.
Варто нагадати, що прес-конференцію за підсумки трирічної роботи ми проводили у Верховній Раді України, зараз – про весь період роботи на посаді, відповідно, на Малинщині.
“Приємно зазначити, що я також належу до даної категорії людей і пишаюся цим періодом свого життя, коли журналістикою займався професійно”.-зазначив Павло Дзюблик.
Окремі слова подяки Іванюку Ігорю Дмитровичу та колективу Малинського ЛТК за співпрацю та організацію чудового прийому.