![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Міністр освіти і науки, представник партії «Народний фронт» Лілія Гриневич здійснила робочу поїздку на Івано-Франківщину і спілкування з директорами шкіл, вчителями, а також батьками дітей, що беруть участь у пілотуванні нового стандарту початкової освіти в області. Вона розповіла, що мала можливість поспілкуватися з учнями пілотної школи на Франківщині, а також побачити відмінності між освітнім середовищем у пілотних та звичайних класах. «Зонування, місце для дитячих речей, парти, які розставлені для роботи у групах, освітні матеріали – усе необхідне для дітей є. Це разюче відрізняється від середовища звичайного класу. Потрібно пам’ятати, що з наступного року всі перші класи будуть навчатись за новим стандартом.
Ми передбачили на модерні- зацію перших класів, з яких у 2018 році стартує Нова українська школа, 1млрд грн у бюджеті. Місцеві органи також матимуть долучитися до створення умов», – зазначила Лілія Гриневич. Міністр підкреслила, що найголовніші зміни – це зміни в методах навчання: від школи знань Україна переходить до школи компетентностей 21-го століття. Лілія Гриневич наголосила, що пілотування Нової української школи передбачає створення відповідного середовища для першокласників з використанням методів, які формують вільну людину.