На нових тренажерах у Черняхівській спортивній школі можуть займатися всі охочі

У Черняхівській дитячо-юнацькій спортивній школі – нові тренажери: мультисиловий тренажер, бігова доріжка, стійка для преса,  штанга з лавкою для жиму від грудної клітки . Це все разом коштує біля 80 тисяч гривень. Придбали тренажери за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика.

Того дня, коли я прийшов до спортивної школи, на цих тренажерах займалися  вихованці закладу та їхні тренери. Директор Черняхівської  ДЮСШ Геннадій Гриневич каже, що на  них можуть займатися всі охочі жителі Черняхова і району. Це дуже корисно.

Наприклад, силовий тренажер розвиває різні групи м’язів. На ньому можна виконувати зведення рук  на себе, батерфляй,  стискання під себе,  тягу на живіт, виконувати згинання й розгинання ніг, тягу на прицепс, за голову, на біцепс, до грудей, відведення прямої ноги назад, підтягування на перекладині вузьким хватом,  відведення прямої ноги вбік, підтягування на перекладині широким хватом, зведення рук, обертання тулуба на твістері, піднімання ніг, віджимання на перекладинах, піднімання рук перед собою, піднімання корпусу і багато чого іншого.

Серед нового обладнання  –  штанга з лавкою для жиму від грудної клітки та для качання біцепсів. Узагалі ж зі штангою виконується дуже багато вправ і залежно від того качається певна група м’язів.

Також є стійка для качання м’язів пресу  й спини. Ну й бігова доріжка , яка в першу чергу слугує кардіотренажером.

Усе це тренажерне обладнання може стати в нагоді тим, хто дбає про свою фізичну форму, тим більше, що адміністрація і тренери  Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи кличуть усіх бажаючих займатися на тренажерах.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

3 коментарі to “На нових тренажерах у Черняхівській спортивній школі можуть займатися всі охочі”

Залишити коментар

Gallery
18 28 31
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031