![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Велетенські дерева біля центрального входу гімназії створювали не лише затінок для дітей і педагогів, а й небезпеку для них і всіх, хто проходив повз навчальний заклад. Особливо у вітряну пору: кожен порив вітру міг би стати для дерев фатальним, а отже, й небезпечним для людей.
Як виявилося, зрізати ці дерева-велетні не так уже й просто. По-перше, це могли зробити лише спеціально підготовані люди, наприклад, еменесники. По-дуге, справа не з дешевих, і, по-третє, потребвала правильного юридичного оформлення.
Тож недаремно директор гімназії Микола Сироїд звернувся по допомогу до керівництва районної ради. І ось уже вкотре голова райради Володимир Троценко і його заступник Олександр Гибало об’єднали свої зусилля з народним депутатом України Павлом Дзюбликом і вирішили питання. Це ще раз доводить, що проблем, які не вирішуються, не буває. Насправді просто є категорія людей, котрі шукають причини, щоб уникнути їхнього вирішення. На щастя, черняхівці не такі: вони звикли позитивно вирішувати конкретні справи.