![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Турнір відбувся, як завжди, за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика, команди «Конкретних справ», ЧРГО «Україна – це МИ», Черняхівської райдержадміністрації та Черняхівської гімназії і тривав три дні.
Серед юних мірялися силами команди юнаків Черняхівської, Ємільчинської, Овруцької дитячо-юнацьких спортивних шкіл, Черняхівської гімназії. У напруженій боротьбі перемогли ємільчинці, другими стали черняхівські гімназисти, на третьому місці – команда Черняхівської ДЮСШ.
У суботу змагалися досвідчені професійні команди. Уболівальники стали свідками цікавої та азартної гри. Перемогу здобув волейбольний клуб «Хорос», на другому місці – «Біоресурс», на третьому – коростенські волейболісти.
На турнірі була присутня донька Володимира Годлевського Галина з дітьми.
У неділю, 12 лютого, волейбольні баталії вели команди підприємств, установ і організацій району. Юні черняхівські волейболісти теж вирішили помірятися силами зі старшими. Вони й перемогли. На другому місці – волейболісти «Даніко», на третьому – «Забріддя», на четвертому – команда Черняхівської ДЮСШ, на п’ятому – збірна «Укртелекому» і Черняхівського ТМО, на шостому місці – селянщинські волейболісти.
Свято волейболу тривало три дні поспіль і принесло як спортсменам, так і вболівальникам море задоволення.