![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Ще не встигли пенсіонери цієї вулиці натішитися вуличним освітленням, як настав час радості для дітлахів. Того дня вже темніло, а вони все не йшли додому: чому ж не пограти в м’яча на рівненькій дорозі, по якій ще зранку непросто було навіть ходити через розсипи каміння?
Таких проблемних місць по 1 Травня було два: приблизно посередині і в кінці вулиці. Місцеві звернулися до свого депутата – Сергія Терейковського. Той у свою чергу – до заступника голови районної ради Олександра Гибала й помічника народного депутата України Павла Дзюблика Наталії Ковшевної.
Наступного дня закипіла робота. Проблемні місця дороги відремонтовано.
Висновок один: конкретні справи під силу небайдужим.