![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Більше того, тут буде ще й новий асфальт. Правда, поки що його, як і тротуар, покладуть на тій частині вулиці, яка йде від лікарні й пересікається із Коростенською. Хоча згодом вестимуться аналогічні роботи і на тій частині вулиці Юліана Мовчана, яка йде від Коростенської до Підварської.
Загальна вартість робіт – більше мільйона гривень.
Робітники однієї з житомирських будівельних фірм працюють завзято. Кажуть, що зробили б набагато більше, якби не дощі.
Зараз будівництво стрімко рухається вперед. Черняхів стає ошатнішим і впорядкованішим.
Цікаво, а тротуар буде так само заасфальтований як і по вулиці Івана Франка? З мальовничими краєвидами асфальтно-бетонних гірок на місці тротуару. де можна впасти і розбити носа не тощо затемна, але і днем. Проте не забуваємо, що день стає дедалі коротшим, а дітям там потрібно по проїзжій частині йти в школу/додому.