![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Житомирські екологи закликали не турбувати диких тварин у місцях їхнього перебування. Щоб зберегти їх популяцію, щорічно з 1 квітня по 15 червня встановлюється “період тиші”, який передбачає обмеження господарської діяльності та добування об’єктів тваринного світу.
Забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин зобов’язані підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь – якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.
Державною екологічною інспекцією у Житомирській області розроблено та затверджено план спільних заходів з Головним управлінням національної поліції в Житомирській області, Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, комунальним агролісогосподарським підприємством «Житомироблагроліс» щодо створення оперативних рейдових бригад на період масового розмноження диких тварин.
Враховуючи вищезазначене в період тиші будуть здійснюватись заходи по попередженню факторів підвищеного шуму, а в результаті їх виявлення винні особи притягуватимуться до адміністративної відповідальності відповідно до ст. 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
http://www.0412.ua/