На Житомирщині поліцейські забезпечуватимуть супровід приїжджих українців з-за кордону до місць обсервації

Заходи для напрацювання механізму забезпечення рішення щодо обсервації людей, які повернулися до України з-за кордону, стали основною темою виїзної наради регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання відбулося 15 квітня у м. Овручі. Овруцький район Житомирщини – прикордонний і саме на його території наразі продовжує функціонувати міжнародний автомобільний пункт пропуску «Виступовичі». За інформацією прикордонників, нині щоденно через нього з території Білорусії до нашої держави в’їжджають від 15 до 25 українців.

З 15 квітня усі громадяни, які перетнули державний кордон, мають перебувати в умовах обов’язкової обсервації. Як реалізувати доправку цих людей до місць тимчасового перебування, визначення таких приміщень і забезпезпечення їх належними умовами для двохтижневого проживання – питання, винесені на розгляд засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у ній взяли представники влади, органів місцевого самоврядування Овруцького, Малинського, Олевського та Коростенського районів, представники Головного управління Нацполіції в області, Державної прикордонної служби, Нацгвардії, УДСНС та інших зацікавлених відомств.

Перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Володимир Федоренко, який є очільником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням COVID-19, наголосив на необхідності координації дій органів місцевого самоврядування зазначених районів по визначенню місць для тимчасового перебування українців, які повернулись з-за кордону.

– Мова йде не про заклади, які були визначені попередньо. Йдеться про комплекси готельного типу чи гуртожитки, тобто такі місця, де створені хоча б мінімальні умови для життєдіяльності та харчування людей, – зазначив він.

Про ситуацію на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Виступовичі» присутнім розповів командир Житомирського прикордонного загону Антон Квятковський, який серед іншого звернув увагу на тісну співпрацю прикордонників з поліцією.

У ході обговорення аспектів забезпечення правопорядку та безпеки громадян під час карантину керівник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй зауважив, що всі превентивні заходи поліцейські проводять спільно з органами влади, місцевого самоврядування та іншими правоохоронними структурами. Відтак наголосив на необхідності узгодженості та злагодженості дій усіх залучених служб і на діяльності у межах компетенції, визначеної законом для кожної з них.

У цьому контексті заступник начальника ГУНП в області Артем Лисогор доповів про готовність поліцейських до виконання покладених на них службових обов’язків із забезпечення безпеки та правопорядку в особливий період. Він також проінформував присутніх про заходи організації супроводу поліцейськими людей, які прибувають з-за кордону, до місць обсервації та охорону таких місць нарядами правоохоронців.

https://www.npu.gov.ua/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
2 14 18 21
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930