![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Правоохоронці регіону упорались із завданням забезпечення належного правопорядку та безпеки громадян під час виборів Президента України. Про це 1 квітня повідомив керівник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко на спільній прес-конференції з Громадською мережею ОПОРА.Участь зустрічі з журналістами взяли керівник поліції області В’ячеслав Печененко та регіональний представник, координатор спостереження за виборами, від Громадської мережі ОПОРА Тарас Чмут.
Також керівник Головного управління повідомив, що поліцейські продовжують свою роботу і 1 квітня під час передачі протоклів та бюлетенів до окружних виборчих комісій.
Озвучивши загальні відомості про зареєстровані упродовж 31 березня та 1 квітня повідомлення про можливі порушення та дії поліції з їх перевірки, В’ячеслав Печененко окремо зупинився на початку кримінального провадження за фактом умисного заподіяння 24-річній слідчій під час виконання нею службових обов’язків по охороні виборчої дільниці тілесних ушкоджень членом виборчої комісії.
– За такі дії неадекватного, інакше не скажеш, чоловіка законодавстом передбачено відповідальність до 5 років позбавлення волі, – сказав очільник поліції. – Тож робота на дільниці для 55-річного чоловіка закінчилась затриманням поліцією.
У свою чергу, Тарас Чмут проінформував про результати спостереження Громадської мережі ОПОРА за днем голосування в області та озвучив результати паралельного підрахунку голосів по Україні їх організацією.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://www.1.zt.ua/