![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Табір працює на базі санаторно-лікувального центру «Дениші». Оздоровлення, а заразом і відпочинок тут приносять масу задоволення нам, учням Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Один із найкращих в Україні, санаторій вражає різноманіттям процедур: басейн, масаж, ЛФК, хвойні та перлинні ванни, фіточай. У проміжках між процедурами, тихою годиною та п’ятиразовим прийомом їжі черняхівці розважаються, граючи на вулиці в рухливі ігри, ставлячи сценки, беручи участь у різноманітних конкурсах як спортивного, так і театрального чи інтелектуального плану, концертах чи дискотеках.
Слід згадати й про походи до річки і скель, де всім табором сиділи навколо багаття, щиро розмовляючи.
Уже в перші дні всі ми здружилися й об’єдналися. Сподіваюся, так буде і надалі, а до школи ми приїдемо оздоровленими та відпочилими.