![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
За сумлінне та професійне виконання своїх обов’язків, сміливі та рішучі дії під час ліквідації надзвичайних ситуацій, досягнення високих результатів у трудовій діяльності та з нагоди 24-ї річниці незалежності України кращих рятувальників області нагороджено грамотами.
А високе та почесне звання – полковник служби цивільного захисту отримав начальник Черняхівського районного відділу Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Житомирській області Сергій Огородник.
Очільник оперативно-рятувальної служби області генерал-майор служби цивільного захисту Ігор Нікітчук подякував колегам за сумлінну працю.
Рятувальників привітав народний депутат України Павло Дзюблик.