![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Нещодавно команда цієї школи взяла участь в інтелектуальному районному турнірі філософів і перемогла в ньому. До складу команди увійшли Дарина Ракович, Анастасія Кохова, Богдан Опанасюк, Вікторія Писаренко та Вадим Муліш. Готував юних філософів педагог Сергій Іщенко.
Команда висвітлювала питання про ціннісні орієнтації сім’ї та шлюбу у сучасному українському суспільстві. Настрій був бойовий. Найкраще себе проявили Вадим Муліш та Дарина Ракович . Усі разом продемонстрували командну гру.
Тож ця перемога стала ще одним здобутком у скарбниці досягнень Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.