Нардеп Павло Дзюблик вкотре звертає увагу можновладців на нагальність проведення ремонту дороги Житомир-Черняхів

Під час брифінгу у Верховній Раді України 6 грудня народний депутат Павло Дзюблик вкотре підняв питання нагальності проведення ремонту дороги Житомир-Виступовичі, що є відрізком шляху М-21.Зокрема нардеп наголошує, що попри високий рівень інтенсивності руху та стратегічне значення дороги, яка є найкоротшим шляхом з півдня України до Республіки Білорусь, дана ділянка за 40-ка річне існування жодного разу не була капітально відремонтована. Водночас, за словами парламентаря, щорічно область витрачає мільйони гривень на проведення ямкового ремонту, що ніяким чином не може реанімувати «вбиту» автодорогу.

«Сьогодні хотів би звернути увагу всіх до ділянки дороги, яка сполучає через Україну з Республікою Білорусь, а саме – Житомир-Виступовичі. Ця дорога побудована у 1975 році і з того часу жодного разу не була капітально відремонтована. За 3 роки я зі своїми колегами написали величезну кількість звернень та депутатських запитів, аби дану дорогу таки відремонтували. Проте, єдине, що нам вдалося, так це щоб її з регіонального перевели у міжнародне значення, тобто в М-21. У минулому році частково почали виділяти кошти на ремонт прикордонних смуг, але все ж таки велика частина дороги залишається у незадовільному стані. Тож сьогодні хочу звернути увагу на ту ділянку, яка знаходиться у найбільш зруйнованому стані, по якій пересувається найбільша кількість автомобілів, а це порядка 3,5 млн автомобілів за рік. На ямковий ремонт цієї ділянки протягом останніх 2-х років   було виділено понад 10 млн грн, що не дало жодного ефекту. Мова йде про ділянку Житомир-Черняхів, яка входила в перелік дорогі, що мали бути відремонтовані у період 2019-22 рр.», – розповідає нардеп.

За інформацією Павла Дзюблика, попри обіцянки вирішити питання проведення робіт дороги Житомир-Черняхів, на засіданні  комісії Укравтодору дану ділянку не було включено в план ремонту об’єктів на наступний рік. Відтак, нардеп звертається до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та очільника Державного агентство автомобільних доріг України Славоміра Новака, таки зважити на прохання жителів північних районів Житомирщини та провести капітальний ремонт дороги.

«Позавчора в Укравтодорі відбулося засідання комісії, і дану ділянку в перелік об’єктів, які мають ремонтуватися у 2019 році – не включили. Тому, хочу звернутися ще раз до прем’єр-міністра Володимира Борисовича Гройсмана, до керівника Укравтодора Славоміра Новака, з великим проханням від себе особисто та від жителів північної частини Житомирської області, від 4-х районних рад ,які на своїх сесіях прийняли рішення щодо того ,аби дорогу було відремонтовано. Тому звертаюся, аби включили цю дорогу в план ремонту на наступний рік, оскільки ця дорога має дійсно важливе значення як для жителів північних районів Житомирської області, так і для економічного потенціалу нашої країни, адже це прямий шлях від півдня до півночі і безпосередньо до кордону з Білоруссю. Сподіваюся, що депутатський запит, який оголосять у п’ятницю, нарешті знайде своє продовження і дана ділянка дороги буде включена і у 2019 році буде відремонтована», – зазанчає Павло Дзюблик.

https://zhitomir.life/
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
16 27 122 img_1073
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930