![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Депутати Верховної Ради України Вадим Кривенко та Павло Дзюблик висловили співчуття у зв’язку з загибеллю колеги та соратника Дмитра Тимчука.«Ми мали за честь працювати в одній команді з таким професіоналом, патріотом і непримиримим борцем із кремлівською інформаційною пропагандою. Це болюча втрата для України і для кожного з нас. Висловлюємо співчуття рідним, близьким і всім, хто знав Дмитра», – зазначив народний депутат Вадим Кривенко.
«Для мене смерть Дмитра Тимчука – це втрата світлої людини, надійного друга, колеги та справжнього патріота. Його боротьба на інформаційному полі за вільну Україну – неоціненна. Його щоденний внесок у розбудову сильної країни важко переоцінити. Дуже шкода, що його життєвий шлях був таким коротким. Моє глибоке співчуття рідним і близьким Дмитра. Вічна йому пам‘ять», – сказав Павло Дзюблик.
https://zhitomir.life/