![3 3](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
Неодноразово жителі Черняхівської селищної та Великогорбашівської сільської рад Черняхівського району зверталися до народного обранця Павла Дзюблика з проханням прискорити вилучення та передачу частини земель ДП «Україна» їхнім селищній та сільській радам, що дозволило б розширити межі населених пунктів та надати земельні ділянки учасникам війни на сході України і розпаювати майно держпідприємства між його працівниками.
Павло Дзюблик весь час займався цим питанням. Зокрема ініціював останню зустріч у Києві голови Фонду держмайна України Ігоря Білоуса, директора ДП “УКРАЇНА” Сергія Ромашка, Черняхівського селищного голови Івана Бабицького, Великогорбашівського сільського голови Ігоря Ремеза та селян – активістів. Зустріч виявилася плідною – готується проект Наказу, яким визначиться механізм перетворення ДП в КСП та розпочнеться процес реєстрації колективного сільськогосподарського підприємства.