Погода в Черняхові
Курс валют
Хмаринка тегів

Народний депутат України Павло Дзюблик просить Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка розібратися із беззаконням на Черняхівщині

Жителів Черняхівщини сколихнула звістка про те, що Головне управління Держземкадастру в Житомирській області віддало в користування всі землі запасу та резерву (а це біля двох тисяч гектарів) двом зайшлим  фермерам.

22cbc93049eec9e7126fac0b5da967c1

Народний депутат України Павло Дзюблик у зв’язку з цим  звернувся із письмовим запитом до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.  У запиті депутат називає рішення в.о. начальника Головного управління Держземкадастру в Житомирській області В.К.Ясана про виділення цих земель злочинним, оскільки воно не було погоджене з місцевими громадами і унеможливлює створення громадських пасовищ, реалізацію громадянами безоплатної приватизації земель, надання її учасникам АТО та створює вкрай негативну соціальну напругу в районі.

Павло Дзюблик просить Прем’єра невідкладно втрутитися у ситуацію і провести службову перевірку зазначеного відомства, вжити заходів на усунення виявлених порушень законодавства.

П Д ПД 1

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 3,00 з 5)
Loading...

1 коментар to “Народний депутат України Павло Дзюблик просить Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка розібратися із беззаконням на Черняхівщині”

  • Юрій Малашевич says:

    Держгеокадастр не бажає, щоб місцеві ради отримали можливість розпоряджатися землями за межами населених пунктів, а у цього органа дані функції забрали,через таке засилля бюрократії населені пункти недоотримують мільйони гривень від оренди землі. Поміж тим ці гроші могли б йти на розвиток соціальної сфери, інфраструктури сіл і містечок. Якщо так піде і далі, села поступово вимруть, адже не мають жодної можливості та ресурсів для розвитку, а їхні мешканці стрімко біднішатимуть, бо залишаться без додаткового підробітку і харчів, які отримували, використовуючи земельні наділи. Зараз через величезні орендні ставки на землю, тисячі громадян відмовляються від використання земель.Ще гірша ситуація з орендою землі під фермерство. Часто земля дістається одним за копійки, а іншим – схожий наділ – за суму у 30-50 разів вищу. Причому, місцева сільрада навіть не знає, хто у них орендує у землю. На мою думку, саме місцева рада повинна розпоряджатися цими ділянками, адже там знають, кому їх передають, враховують при цьому думку та інтереси місцевих жителів. Ради ж і повинні встановлювати ставки орендної плати адекватними настільки, щоб місцеві мешканці не втрачали можливості вести господарство.

Залишити коментар

Випадкове фото
22 24 31 122
Архів новин
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Курс валют