![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
29 червня жителі сіл Троковичі та Некраші Черняхівського району матимуть нагоду особисто поспілкуватися з народним депутатом України Павлом Дзюбликом. Вже цього четверга Ви зможете задати важливі питання, розповісти про проблеми в своєму населеному пункті та почути думку депутата щодо цих проблем.
План зустрічі:
10.30 – 11.30 – Троковичі, сільська рада (2 поверх)
13. 00 – 14.00 – Некраші, будинок культури.