![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Серед учасників – діючі народні депутати України, народні депутати – чорнобильці минулих скликань Верховної Ради України, представники міністерств і відомств України, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, науковці, представники громадських організацій та ЗМІ. Проаналізували стан речей у даній сфері, зокрема: сучасний стан екологічних, медико-соціальних проблем та нормативно – правових документів, а шукали нові підходи та пропозиції з подолання наслідків ядерної аварії на Чорнобильській АЕС.
Питання наболілі та актуальні, попри 30-річчя з дня трагедії.
Виступи суперечили один одному: теоретично все добре, практично – ні.
Чи дійшли спільної думки учасники форуму- покаже час. Та варто пам’ятати одне:треба зробити все можливе аби аварія на Чорнобильській АЕС більше ніколи не повторилася.