![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Разом із головою Черняхівської районної ради Іваном Бовсунівським та головою Черняхівської районної державної адміністрації Павлом Ігнатенком Павло Дзюблик зустрівся з колективом Черняхівського територіального медичного об’єднання. І хоча причиною саме цієї зустрічі стало медичне обладнання для лікарні і медичних закладів району на загальну суму біля 150-и тисяч гривень, кошти для придбання якого надійшли саме за сприяння народного депутата, – усе ж головним він вважає живе спілкування з лікарями та іншими медичними працівниками. Воно виявилося дискусійним і стосувалося в основному медичної реформи, оплати праці медиків, ремонту відділень. Таки дійшли згоди: відстоювати інтереси пацієнтів, медиків, медичної галузі району потрібно разом. Медична реформа повинна йти знизу, потрібно відстоювати свої інтереси, а не бути німими свідками подій, тим самим сприяючи втіленню тих боків реформи, які, як на мене, є сумнівними. «Володіючи інформацією знизу, готовий підтримувати будь-які позитивні починання медиків»-зазначив Павло Дзюблик.
Разом із головним лікарем Віталієм Ніколайчуком оглянули нове обладнання. Нехай все воно служить на благо людей та їхнього здоров’я